Ferguson

Výrobce Ferguson

Společnost Ferguson byla založena v roce 1989. Dnes patří Ferguson mezi největší polské výrobce digitálních set-top boxů a satelitních přijímačů, které vyváží téměř do všech evropských zemích. V roce 2001 Ferguson začal vyrábět satelitní digitální set-top boxy pro příjem satelitní televize. Od té doby se společnost zaměřila na digitální techniky médií.

Ferguson - multimediální přístroje

Od roku 2003 se společnost specializuje na dovoz a výrobu digitálních multimediálních přístrojů a digitálních satelitních přijímačů. V nabídce Ferguson má řadu aktivních reproduktorů, Hi-tech reproduktory pro domácího kina a také vynikající přijímače a domácího kina. Širokou nabídku doplňuji AV přijímače, DVD přehrávače, které jsou vybaveny výstupem HDMI s funkcí změny měřítka PAL na rozlišení 1080i. Všechny produkty jsou prodávány pod značkou Ferguson.

Ferguson Ariva

Ferguson  patří v současné době k jednomu z největších výrobců satelitních přijímačů. Jejich přístroje můžeme zakoupit v celé Evropské unii. Veškeré satelitní přijímače se označují jako Ferguson Ariva. Přídomek obsažený za názvem (Ferguson Ariva) značí jednotlivý typ přístroje. Mezi nejoblíbenější satelitní přijímače patří Ariva 100 a de facto přímý nástupce Ferguson Ariva 100E. Novější varianta Ariva 100E disponuje několika vylepšeními, vzhledově je prakticky totožná. Mezi další satelitní přístroje se řadí Ariva 200, Ariva 110 HD player a Ariva 150 DVD.

Nejvyhledávanější oddělení s produkty Ferguson :

 

295
195012951950

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem