PRŮHLEDNÉ OCHRANNÉ MŘÍŽE

PRŮHLEDNÉ OCHRANNÉ MŘÍŽE 

Vyrobíme podle požadované velikosti.  

Nenašli jste Váš rozměr? Nezoufejte a navštivte naše nové stránky - https://polymrize.cz/ 

Funkční vzorek je vystaven na prodejné.

Výroba na zakázku. Cena na vyžádání. Kontaktujte nás prosím telefonicky +420 774 22 900 nebo na e-mailové adrese info@kenex.cz 

Ochranné průhledné mřížky jsou vyrobeny z čirého polykarbonátu. Velikost každé lamely (pruhu) je 60 mm na šířku a tloušťka 6 mm. Vzdálenost mezi lamelami 90 mm. Průhledné mřížky poskytují ochranu proti vniknutí, ale také brání pádu dítěte z okna. A přitom jsou esteticky velmi příjemné.

Nestandardní velikosti a barvy mříží mohou být vyrobeny "na zakázku" od určitého objemu, s prodloužením doby dodání.

Polykarbonátové lamely jsou nerozbitné, tento materiál se používá v leteckém a kosmickém průmyslu a vysoká průhlednost a moderní vzhled nebudou zasahovat do výhledu z okna. Důležité je, že naše mřížky nerezaví, nevyžadují nátěr, jsou nehořlavé, odolávají teplu a chladu. Nízká hmotnost, vícenásobné upevnění a další výhody.

Výhody

Unikátní produkt. Ochranné a průhledné mřížky - transparentní jako sklo, ale váží polovinu a odolává 250 krát většímu zatížení. Mřížky poskytují ideální řešení pro prostředí s vysokou mírou vandalismu a pro oblasti s vysokým rizikem vnějších vlivů. Díky vynikající pružnosti a vysoké pevnosti jsou tyto mřížky použitelné prakticky ve všech projektech, které vyžadují ochranu a vynikající vzhled, zároveň se sníží náklady designérů a dodavatelů na tyto druhy prací. Průhledné rošty jsou navrženy tak, aby odolávaly extrémním teplotám při zachování jejich optických a mechanických vlastností, zatímco jiné druhy mříží a rolet v těchto podmínkách buď nejsou použitelné, nebo ztrácejí důležité vlastnosti.

 

Nejprodávanější

8637
132601863713260

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem