Novinky

Ferguson PHT2-10 DVB-T2 H.265 12V - přenosný televizor

Ferguson PHT2-10 DVB-T2 H.265 12V - přenosný televizor

Je nejlepší dárek, který můžete dát milenci fotbalu. Tento přenosný, malý, bohatý na funkce a doplňky televizor umožňuje sledovat výkony svého týmu kdekoliv: na dovolené daleko v táboře, v kempu, na chatě ... Díky přiložené aktivní anténě a automobilové nabíječce oblíbené programy a hry jsou k dispozici doslova všude. Ferguson PHT2-10 je nejlepším společníkem pro všechny cesty - díky rozsáhlým linkám dokáže zobrazovat vysoce kvalitní televizní obraz nebo přehrávat filmové soubory (také s titulky) po dlouhou dobu. Po připojení pendrive nebo externí mechaniky vám také umožňuje nahrávat televizní programy (funkce PVR) - takže můžete nejen sledovat, ale také ukládat své oblíbené hry nebo programy pro pozdější použití.

AMIKO X-Finder 3 kombinovaný měřák (DVB-S/S2/T/T2/C)

AMIKO X-Finder 3 kombinovaný měřák (DVB-S/S2/T/T2/C) 

Nový, lepší, výkonnější model Amiko X-Finder s pořadovým číslem 3. Digitální satelitní, terestriální a kabelový měřící přístroj, media player a přenosný set top box s českým menu a podporou DVB-S/S2/T/T2/C + HEVC/H.265 kodeku. Disponuje velkým 7-palcovým displejem (TFT LCD), jednou čtečkou karet, jedním CI slotem pro dekódovací moduly a Ethernet portem pro připojení k síti. Signálový měřič Amiko X-Finder 3 je dokonale kompatibilní s kanály s vysokým rozlišením a obsahuje všechny dostupné kodeky, včetně HD MPEG4/H.264 a nejnovější H.265/HEVC.

Profinder HEVC Combo DVB-S/S2/T/T2/C

Profinder HEVC Combo DVB-S/S2/T/T2/C 

Poloprofesionální kombinovaný měřící přístroj pro měření DVB-C/C2, DVB-S/S2, DVB-T/T2 signálů. Umožnuje zaměření signálu pro satelitní a pozemní antény a kabelové rozvody. Podporuje UHD 4K rozlišení a nový kodek HEVC H265 Užitečný pomocník i pro nastavování kamerových systémů - AV vstup/výstup + napájení 12 V pro CCTV.

Tesla Vista T2 - DVB-T2 H.265/HEVC přijímač

Tesla Vista T2 - DVB-T2 H.265/HEVC přijímač

DVB-T2 přijímač pro nové digitální vysílání v České Republice

Přijímač získal certifikát Českých Radiokomunikací - DVB-T2 ověřeno, který garantuje plnou fukčnost s novým vysíláním DVB-T2 HEVC v České Republice. TESLA Vista T2 je multimediální HD DVB-T2 rekordér nové generace s podporou H.265/HEVC

Je připravený pro nové vysílání DVB-T2 s kodekem H.265 a podporuje také starší formát DVB-T. K novejšímu typu televize jej můžete připojit buď s pomocí kabelu HDMI nebo kabelem se SCART, pro staší typy televizorů. USB připojení podporuje přehrávání filmů, hudby nebo fotografií.

Na USB disk lze také nahrávat pořady a podporováno je také plánované nahrávání v době vaší nepřítomnosti. Přijímač podporuje český teletext, EPG a také funkci časového posunu TimeShift.

 

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem