O nás

Obchod s digitální technikou Kenex s.r.o. byl založen v roce 2005 jako obchodní a dodavatelský portál, jehož cílem jsou komplexní dodavatelské služby digitální satelitní technikykamerových systémů a služeb pro koncové zákazníky.

Vzhledem k rostoucí poptávce a k naší snaze o zkvalitnění dodavatelských služeb, neustále rozšiřujeme počet nabízených služeb a zboží, například o digitální satelitní přijímače, koaxiální kabely a jiné (viz produkty).

V současnosti jsou hlavní oblasti činnosti naší společnosti tyto:

 • Velkoobchodní a maloobchodní prodej zařízení pro příjem satelitního a pozemního TV signálu
 • Záruční a pozáruční servis televizních zařízení
 • Velkoobchodní a maloobchodní prodej kamerových systémů
 • Velkoobchodní a maloobchodní prodej systémů pro kontrolu přístupu
 • Montáž systémů video dohledu a monitoringu

Díky kurýrní přepravě poskytujeme naše služby v celé České republice a na Slovensku.

Naším krédem je individuální přístup k zákazníkovi bez ohledu na velikost zakázky. Své služby jsme poskytli, či poskytujeme, jak jednotlivým zákazníkům, tak i velkým organizacím. Rozsah práce, které provádíme je zaměřen na komplexní dodávku televizních antén a satelitní techniky od proměření signálu po návrh technického řešení a následné instalace systému. K těmto činnostem máme veškeré potřebné technické vybavení, včetně měřící techniky a více než 10letou praxi v oboru. V neposlední řadě musíme konstatovat, že materiál, který používáme, odebíráme přímo od výrobců a renomovaných firem, kde je nejvyšší možná záruka kvality. Na provedenou práci a dodaný materiál poskytujeme záruku 2 roky. Po uplynutí záruční doby zajišťujeme pozáruční servis.

Snažíme se v co nejširší míře naplnit potřeby našich zákazníků poradenstvím počínaje, výběrem potřebného zařízení, odbornou montáží, záručním i pozáručním servisem konče. Kvalita je u nás na prvním místě, zároveň se spokojeností zákazníků.

Díky příznivé cenové politice, širokému sortimentu a stálé dostupnosti zboží na skladě s námi spolupracuje velké množství maloobchodních i velkoobchodních odběratelů a montážních firem. Pro posledně jmenované vytváříme cenově výhodné nabídky, flexibilní systém slev a rychlé dodání objednávky.

Jsme autorizovaným dodavatelem techniky špičkových českých i zahraničních výrobců jako jsou: EMP Centauri, Golden Media, Megasat, Strong, Ferguson, AB Com, Kartina TV, Hikvision, Avtech, NUUO, Finlux a další.

Naše výhody lze stručně charakterizovat takto:

 • Nabízíme pouze kvalitní výrobky
 • Náš sortiment je obrovský a rychle se zvětšuje
 • Všechny naše produkty mají oficiální záruku od výrobce
 • Kenex s.r.o. poskytuje záruku nejen na hardware, ale také na montážní práce

   

Společnost Kenex s.r.o. poskytuje komfortní příjem televize v pohodlí Vašeho domova, zabezpečení majetku a moderní technologie pro vaše podnikání. Rychlé dodání za nejvýhodnějších podmínek a profesionální služby jsou samozřejmostí.

Naše dlouholeté zkušenosti a mnoho spokojených zákazníků budiž důkazem kvality našich služeb (viz. reference). Těšíme se na Vaši návštěvu v kamenné prodejně na adrese: Husitská 75/25, Praha 3 a na spolupráci s Vámi.