Novinka Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Průhledné ochranné mříže 130x150 cm

2 hodnocení
 

Průhledné ochranné mříže 130x150 cm

Ochranné průhledné mřížky jsou vyrobeny z čirého polykarbonátu. Velikost každé lamely (pruhu) je 60 mm na šířku a tloušťka 6 mm. Vzdálenost mezi lamelami 80 mm. Průhledné mřížky poskytují ochranu proti vniknutí, ale také brání pádu dítěte z okna. A přitom jsou esteticky velmi příjemné.

 

Dostupnost 4-6 dnů
Můžeme doručit do
7.7.2022
Běžná cena 14 040 Kč
Ušetříte 780 Kč (–6 %)
13 260 Kč
   
Kód produktu 28201
Kategorie PRŮHLEDNÉ OCHRANNÉ MŘÍŽE
Záruka 60 měsíců
 

Průhledné ochranné mříže 130x150 cm

Ochranné průhledné mřížky jsou vyrobeny z čirého polykarbonátu. Velikost každé lamely (pruhu) je 60 mm na šířku a tloušťka 6 mm. Vzdálenost mezi lamelami 80 mm. Průhledné mřížky poskytují ochranu proti vniknutí, ale také brání pádu dítěte z okna. A přitom jsou esteticky velmi příjemné.

Nestandardní velikosti a barvy mříží mohou být vyrobeny "na zakázku" od určitého objemu, s prodloužením doby dodání.

Polykarbonátové lamely jsou nerozbitné, tento materiál se používá v leteckém a kosmickém průmyslu a vysoká průhlednost a moderní vzhled nebudou zasahovat do výhledu z okna. Důležité je, že naše mřížky nerezaví, nevyžadují nátěr, jsou nehořlavé, odolávají teplu a chladu. Nízká hmotnost, vícenásobné upevnění a další výhody.

Výhody

Unikátní produkt. Ochranné a průhledné mřížky-transparentní jako sklo, ale váží polovinu a odolává 250 krát většímu zatížení. Mřížky poskytují ideální řešení pro prostředí s vysokou mírou vandalismu a pro oblasti s vysokým rizikem vnějších vlivů. Díky vynikající pružnosti a vysoké pevnosti jsou tyto mřížky použitelné prakticky ve všech projektech, které vyžadují ochranu a vynikající vzhled, zároveň se sníží náklady designérů a dodavatelů na tyto druhy prací. Průhledné rošty jsou navrženy tak, aby odolávaly extrémním teplotám při zachování jejich optických a mechanických vlastností, zatímco jiné druhy mříží a rolet v těchto podmínkách buď nejsou použitelné, nebo ztrácejí důležité vlastnosti.

Vlastnosti produktů

Materiál: 

Monolitický průhledný polykarbonát

Velikost každé lamely je 60 mm (výška) a 6 mm (tloušťka), vzdálenost mezi lamelami je 80 mm.

Bezpečnost a estetika

Chrání před průnikem zvenčí

Chrání Vaše děti před nechtěným vypadnutím.

Nepřekrývají výhled z okna, esteticky nenarušují vzhled exteriéru ani interiéru.

Možnosti provedení:

Horizontální / vertikální

Pozinkovaný rám.

Barva práškového nástřiku pro rám je vybrána zákazníkem.

V uzavřeném rámu / v otvíracím provedení, se zámkem na křídle pro upevnění v uzavřené poloze (speciální normy požární bezpečnosti)

Fyzikálně-mechanické vlastnosti:

Odolné vůči teplotním změnám a UV záření

Nárazuvzdorné a odolné proti prolomení: vydrží zatížení 850 kg

Nepodléhají korozi

Vysoká transparentnost.

Montáž

V kterémkoliv ročním období

Na kotevní šrouby: pro betonové, blokové nebo cihlové stěny

Na šrouby na dřevo "vruty": pro dřevěný podklad otvoru

Vícenásobné upevnění na obou stranách, každých 14 cm

Služby:

Zaměření

Sestavení mřížky

Instalace upevňovacích profilů

Záruka 5 let

 

Lamely mohou být umístěny vodorovně i svisle. Vertikální lamely roštu se připojí k horní a spodní části okna, kde je umístěn rám.

Doporučujeme použít horizontální lamely ve standardních otvorech. Pokud je otvor výrazně široký a ve výšce malý, je nutné použít vertikální lamely. Mříže mohou být nejen na pevno, ale také s otvíracími křídly, což umožňuje jejich použití v místech se zvýšeným požárním nebezpečím. Nestandardní velikosti a barvy mříží jsou vyráběny na zakázku s prodloužením doby dodání.

NÁVOD K OBSLUZE A PÉČI O ROŠTY

Nejjednoduššími metodami můžete zajistit dlouhou životnost výrobku, jeho vzhledu a ochranu před škodlivými účinky na životní prostředí. Pouze za předpokladu, že budete dodržovat jednoduché požadavky, můžete dosáhnout čistoty povrchu na lamelách a lesk na nerezové oceli.

Pravidla péče o rošty

Péče o dekorativní rám:

Všechny nerezové prvky jsou provedeny z vysokopevnostní oceli a mohou být použity v městských podmínkách se zvýšenou průmyslovou činností a vysokým obsahem kouře a výfukových plynů.

Čištění povrchu profilu závisí na faktorech, jako jsou provozní podmínky, znečištění ovzduší a jiné faktory životního prostředí. Naneste ochrannou vrstvu (typ INOXOL nebo podobné), dvakrát měsíčně nebo častěji, v případě umístění mřížek v blízkosti silnic nebo v blízkosti průmyslových závodů se škodlivými emisemi.

 Pro každodenní péči o nerezovou ocel stačí otřít vlhkým ubrouskem. Doporučujeme použít utěrku z mikrovlákna.

Nejprve vyčistíte konstrukční prvky vlhkým ubrouskem (můžete jej namočit v běžném čisticím prostředku), poté jej utřete suchým měkkým porézním hadříkem. Nepoužívejte brusiva a rozpouštědla. Používejte pouze certifikovaný výrobek pro čištění nerezové oceli který zakoupíte ve specializovaných prodejnách nebo v hobby marketu.

Péče o polykarbonátové lamely:

Ochranná fólie musí být odstraněna ihned po instalaci. Je třeba se vyhnout svařovacím pracím v blízkosti polykarbonátových mříží. Zbytky barvy, cementu atd. je třeba okamžitě odstranit z polykarbonátu, ještě před zaschnutím.

Čištění krytů a polykarbonátových lamel se provádí vodou nebo v případě silného znečištění, slabým jarovým roztokem, po vyčištění je potřeba smýt roztok vodou, kapky vody setřete měkkým hadříkem ze 100% bavlny. 

Není povoleno používat chemické rozpouštědla, lihové prostředky pro mytí oken, látky obsahující amoniak, žíravé louhy, chlor a další chemicky aktivní látky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: