Patch kabel Solarix 50/125 LCpc/SCpc MM OM2 1m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM2-1M-D

Neohodnoceno
 
SOLARIX optický patch kabel s multimode OM2 vláknem, konektory LCpc/SCpc, délka 1m
 
Dostupnost Skladem
261 Kč
   
Kód produktu 10479
Kategorie Optická kabeláž
Záruka 60 měsíců
 

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních.

  • Kategorie: 50/125 µm
  • Podporované protokoly: LC/SC
  • Délka : 1 m
  • Barva: oranžová
  • Plášť: LSOH
  • Typ konektorů: LC/SC
  • Typ vlákna: 50/125 µm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.