Novinka Efekt lupa
  • 1 z 12
 

Smart fólie 120x150 cm

9 hodnocení
 

Smart fólie 120x150 cm

Chytrá fólie - Vaše okna pracují pro Vás. 

Cena na vyžádání. Kontaktujte nás prosím telefonicky +420 774 22 900 nebo na e-mailové adrese info@kenex.cz 

Kenex s.r.o. nabízí moderní řešení pro zajištění Vašeho soukromí na všech prosklených konstrukcích bez použití žaluzií, záclon a závěsů. Jedná se o chytrou fólii s nastavitelnou průhledností.

  • Smart fólie je speciální polymerní fólie z tekutých krystalů, která se lepí na všechny skleněné plochy, aby se nastavila průhlednost skla.
  • Smart fólie má dva hraniční stavy: je zcela neprůhledná ve stavu "vypnuto" a zcela transparentní ve stavu "zapnuto".
  • Velmi zajímavá je možnost použití fólie jako vysoce kontrastní obrazovky pro projektory v režimu "reverzní projekce"

Cena SMART FÓLIE, kterou naše firma nabízí i s kompletním servisem, je závislá na několika faktorech:

- v prvé řadě je to množství, při větším odběru cena za metr výrazně klesá.

- od typu napaječe, který bude potřebný pro danou aplikaci.

- od druhu ovládání fólie, které bude zákazník požadovat - jednoduchý vypínač, dálkový ovladač, mobilní telefon ...

- od celkové náročnosti zakázky (umístění, velké plochy, atd.)

- místa montáže (dojezd) atd.

Cena je z tohoto důvodu vždy individuální a dodací doba také.

Orientační cena základní bílé fólie - dohromady s montáží a kompletním servisem - je cca 10 650 Kč s DPH za m2 (hrubý odhad). 

Šířka fólie: do 1,5 m.

Délka fólie: bez omezení.

Těší nás Váš zájem a v případě nejasností pište nebo volejte na naše kontakty uvedené na našich stránkách.

Dostupnost Objednáno
17 327 Kč
   
Kód produktu 26165
Kategorie Smart fólie
 

Smart fólie 120x150 cm

Důležitým prvkem moderního designu prostoru jednotlivých místností je instalace různých skleněných konstrukcí: skleněné příčky, otevírají celkový prostor,  okna, prosklené dveře, svítidla, atd. Při tom často vzniká potřeba zajištění soukromí některých vybraných prostor, místností, atd. Běžně se na tyto účely používají žaluzie, závěsy, záclony, a podobné provizória. Smart fólie má schopnost nastavit průhlednost v závislosti na dodávaném napětí, od téměř čiré až po naprosto neprůhlednou. Smart fólie tak promění obyčejné sklo v účinný prostředek k zajištění potřebného soukromí ve Vaši místností.

Smart fólii lze rovněž využít jako promítací plátno pro projektor, kde lze promítat Vaši reklamu a videoprojekce. V závislosti na použitém projektoru můžete mít  projekci ve vysokém rozlišení.

Ovládání:

Existují různé způsoby, jak přepínat Smart fólii mezi různými režimy průhlednosti:

  • Ruční ovládání (tlačítko přepínače).
  • Pomocí dálkového ovladače.
  • Pomocí stmívače můžete hladce měnit průhlednost fólie.

Využití:

Kancelář.

Kanceláře, konferenční místnosti, jednací místnosti, prodejní salony, výstavní pavilony, muzea, supermarkety, bankovní prostory a podobně.

Transparentnost stěn konferenčních místností, jednacích místností nebo jiných kancelářských prostor může být regulována v každém okamžiku. K tomu stačí pouze jedno kliknutí na tlačítko ovladače a místnost z čirými stěnami se změní na nepropustnou oblast pro cizí pohledy.

Soukromý sektor.

Instalace Smart fólie na balkonech bytů nebo soukromých domů může způsobit revoluci v zajištění soukromí. Sklo je zpravidla v průhledném stavu, aby byly místnosti osvětleny přirozeným světlem. Pomocí Smart fólie lze okna přepnout do neprůhledného stavu, aby bylo zajištěno úplné soukromí místnosti.

Smart fólii lze také použít v koupelně, na WC, aplikovat tam kde je potřeba oddělit jakoukoliv část místnosti, zlepšit uspořádání prostoru, optimalizovat nastavení osvětlení  v místnosti, ale také zajistí soukromí z různých částech Vašeho domova.

Obrazovka pro projektory.

Ve vypnutém stavu je Smart fólie krásnou projekční obrazovkou. Při výběru vhodného projektoru s dostatečně vysokým jasem bude obraz na obrazovce velmi ostrý a jasný. Tato užitečná vlastnost Chytré fólie může být použita pro reklamní účely nebo pro barevné provedení vitrín a oken.

Například, pokud jste vlastníkem obchodu nebo se právě zabýváte prodejem a propagací jakéhokoli zboží, naše společnost doporučuje použít režim zpětné projekce. Projektor je v tomto případě umístěn za obrazovkou v interiéru, obchodě nebo kanceláři a projekce probíhá na druhé straně pro Vaše zákazníky. Klady tohoto řešení jsou zřejmé: kvalita projekce v HD formátu, a velikost je limitována pouze Vaší prosklenou plochou.

Bezpečnost a pohodlí.

Ochrana proti ultrafialovému a infračervenému záření.

Smart fólie zajišťuje rovněž ochranu před infračerveným (IR) a ultrafialovým (UV) zářením, zvyšuje pohodlí a snižuje ohřev místnosti slunečními paprsky. Chytrá fólie ve vypnutém stavu může odrazit až 98% UV záření, ale také až 90%  infračerveného záření. Ochrana proti infračervenému záření pomáhá snižovat pronikání tepla dovnitř místnosti v teplejších měsících. Zároveň poskytuje komfortní chlazení v létě a snižuje nutnost používání klimatizačních jednotek, také zabraňuje ztrátám tepla přes okna v chladném období.

Ochrana osob při rozbití okna.

Jelikož je fólie přilepená po celém povrchu okna, zaručuje také ochranu osob před pořezáním při nechtěném rozbití okna a zvyšuje pevnost oken.

Specifikace smart fólie:

Smart fólie může být vyrobena v jakém koliv tvaru: trojúhelník, kruh, obdelník se zaoblenými hranami. Lze dělat výřezy pro závěsy a další příslušenství, rovněž lze použít prohnuté sklo. Díky těmto vlastnostem pomáhá smart fólie realizovat různá designová řešení.

Hlavním parametrem, který charakterizuje optické vlastnosti smart fólie, je stupeň čirosti fólie. Čím je fólie čirejší  tím vyšší je optický efekt, který vytváří. Zejména je to patrné při pohledu z úhlu, kde je viditelnost skrz fólii menší. Fólie Smart-Primary, která má menší čirost je určena pro běžné použití a pro náročné je určena fólie Smart-Optima se zvýšenou průhledností. Tyto fólie skutečně poskytují vynikající optickou propustnost a mají vynikající průhlednost!

Klíčové vlastnosti smart fólie:

Nízká spotřeba energie: až 7 W/m².

Životnost: nejméně 10 let.

Blokování UV paprsků: až 99%, IR záření - až 90%.

Světelná propustnost: > 82%.

Protihlukové vlastnosti: až 39 db.

Teplota: (-20) - (+70) °C.

 

Smartfolie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: