Novinka Efekt lupa
  • 1 z 21
 

Smart folie

4 hodnocení
 

Smart folie

Chytrá fólie - Vaše okna pracují pro Vás. 

Cena na vyžádání. Kontaktujte nás prosím telefonicky +420 774 22 900 nebo na e-mailové adrese info@kenex.cz 

Kenex s.r.o. nabízí moderní řešení  pro zajištění Vašeho soukromí na všech prosklených konstrukcích bez použití žaluzií, záclon a závěsů. Jedná se o chytrou fólii s nastavitelnou průhledností.

  • Smart folie je speciální polymerní fólie  z tekutých krystalů, která se lepí na všechny skleněné plochy, aby se nastavila  průhlednost skla.
  • Smart fólie má dva hraniční stavy: je zcela neprůhledná ve stavu "vypnuto" a zcela transparentní ve stavu "zapnuto".
  • Velmi zajímavá  je možnost  použití fólie  jako vysoce kontrastní obrazovky pro projektory v režimu "reverzní projekce"
Dostupnost Na objednávku
Můžeme doručit do
23.3.2020
1 Kč
   
Kód produktu 26093
Kategorie Smart fólie
Záruka 2 roky
 

Smart folie

Důležitým prvkem moderního designu prostoru jednotlivých místností je instalace různých skleněných konstrukcí: skleněné příčky, otevírají celkový prostor,  okna, prosklené dveře, svítidla, atd. Při tom často vzniká potřeba zajištění soukromí některých vybraných prostor, místností, atd. Běžně se na tyto účely používají žaluzie, závěsy, záclony, a podobné provizória. Smart fólie má schopnost nastavit průhlednost v závislosti na dodávaném napětí, od téměř čiré až po naprosto neprůhlednou. Smart fólie tak promění obyčejné sklo v účinný prostředek k zajištění potřebného soukromí ve Vaši místností.

Smart folii lze rovněž využít jako promítací plátno pro projektor,kde  lze promítat Vaši reklamu a videoprojekce. V závislosti na použitém projektoru můžete mít  projekci ve vysokém rozlišení

Ovládání:

Existují různé způsoby, jak přepínat smart fólii mezi různými režimy průhlednosti:

  • Ruční ovládání (tlačítko přepínače)
  • Pomocí dálkového ovladače
  • Pomocí stmívače můžete hladce měnit průhlednost  fólie.

Využití:

Kancelář

Kanceláře, konferenční místnosti, jednací místnosti, prodejní salony, výstavní pavilony, muzea, Supermarkety, bankovní prostory a podobně.

Transparentnost stěn konferenčních místností, jednacích místností nebo jiných kancelářských prostor může být regulována v každém okamžiku. K tomu stačí pouze jedno kliknutí na tlačítko ovladače a místnost z čirými stěnami se změní na nepropustnou oblast pro cizí pohledy

Soukromý sektor

Instalace smart fólie na balkonech bytů nebo soukromých domů může způsobit revoluci v zajištění soukromí. Sklo je zpravidla v průhledném stavu, aby byly místnosti osvětleny přirozeným světlem. Pomocí smart fólie lze okna přepnout do neprůhledného stavu, aby bylo zajištěno úplné soukromí místnosti.

Smart fólii lze také použít v koupelně, na wc, aplikovat tam kde je potřeba oddělit jakoukoliv část místnosti, zlepšit uspořádání prostoru, optimalizovat nastavení osvětlení  v místnosti, ale také zajistí soukromí z různých částech Vašeho domova.

Obrazovka pro projektory.

Ve vypnutém stavu je smart fólie krásnou projekční obrazovkou. Při výběru vhodného projektoru s dostatečně vysokým jasem bude obraz na obrazovce velmi ostrý a jasný. Tato užitečná vlastnost smart fólie může být použita pro reklamní účely nebo pro barevné provedení vitrín a oken.

Například, pokud jste vlastníkem obchodu nebo se právě zabýváte prodejem a propagací jakéhokoli zboží, naše společnost doporučuje použít režim zpětné projekce. Projektor je v tomto případě umístěn za obrazovkou v interiéru, obchodě nebo kanceláři a projekce probíhá na druhé straně pro Vaše zákazníky. Klady tohoto řešení jsou zřejmé: kvalita projekce v HD formátu, a velikost je limitována pouze Vaší prosklenou plochou.

Bezpečnost a pohodlí.

Ochrana proti ultrafialovému a infračervenému záření.

Smart fólie zajišťuje rovněž ochranu před infračerveným (IR) a ultrafialovým (UV) zářením, zvyšuje pohodlí a snižuje ohřev místnosti slunečními paprsky. Chytrá fólie ve vypnutém stavu může odrazit až 98% UV záření, ale také až 90%  infračerveného záření. Ochrana proti infračervenému záření pomáhá snižovat pronikání tepla dovnitř místnosti v teplejších měsících. Zároveň poskytuje komfortní chlazení v létě a snižuje nutnost používání klimatizačních jednotek, také zabraňuje ztrátám tepla přes okna v chladném období.

Ochrana osob při rozbití okna

Jelikož je fólie přilepená po celém povrchu okna, zaručuje také ochranu osob před pořezáním při nechtěném rozbití okna a zvyšuje pevnost oken.

SPECIFIKACE smart fólie:

Smart fólie může být vyrobena v jakém koliv tvaru: trojúhelník, kruh, obdelník se zaoblenými hranami. Lze dělat výřezy pro závěsy a další příslušenství, rovněž lze použít prohnuté sklo. Díky těmto vlastnostem pomáhá smart fólie realizovat různá designová řešení.

Hlavním parametrem, který charakterizuje optické vlastnosti smart fólie, je stupeň čirosti fólie. Čím je fólie čirejší  tím vyšší je optický efekt, který vytváří. Zejména je to patrné při pohledu z úhlu, kde je viditelnost skrz fólii menší. Fólie Smart - Primary, která má menší čirost je určena pro běžné použití a pro náročné je určena  fólie Smart-Optima se zvýšenou průhledností. Tyto fólie skutečně poskytují vynikající optickou propustnost a mají vynikající průhlednost!

Klíčové vlastnosti smart fólie:

Nízká spotřeba energie: až 7w / m2

Životnost: nejméně 10 let

Blokování UV paprsků - až 99%, IR záření - až 90%

Světelná propustnost: > 82%

Protihlukové vlastnosti (inteligentní sklo): až 39 db

Teplota: -20 +70

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.